21

Sunday, October

Ławki betonowe, blaty do kuchni oraz Szamba z Montażem

Biologiczne oczyszczalnie ścieków
 /  /  /  / Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Biologiczne oczyszczalnie ścieków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

biologiczne-oczyszczalnie-sciekow-7Domek na obrzeżach jest marzeniem niejednego, uciekającego od zgiełku miasta człowieka. Jednak poza wizją odpoczynku w ciszy i spokoju, pojawia się kilka przyziemnych problemów.

Oddalenie naszego wymarzonego miejsca zamieszkania od miasta nierzadko wiąże się z brakiem dostępu do kanalizacji. Oczywiście rynek oferuje wiele możliwości takich jak szamba betonowe i plastykowe. Warto jednak poszukać dalej, kierując się trzema kryteriami takimi jak: oszczędność, wygoda i ekologia.

Nowoczesnym sposobem radzenia sobie z nieczystościami są biologiczne oczyszczalnie ścieków. Ich zasada działania oparta jest na dwóch fazach naturalnych procesów gnilnych przeprowadzanych przez bakterie tlenowe i beztlenowe. Wodę otrzymaną w tym procesie możemy wykorzystać na przykład do polewania ogrodu lub odprowadzić do wód gruntowych. Zbiorniki te w przeciwieństwie do tradycyjnych szamb nie wymagają specjalnego opróżniania, co pozwala pozbyć się dodatkowych kosztów z tym związanych.
Dodatkową zaletą jest bardzo wysoka skuteczność, która wynosi nawet 97%.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Tags: Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, certyfikat flange fitter, kreda sisa, fluorokrzemian glinu, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, endoskop laryngologiczny sinutronic, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Minikoparka Gorlice, turnabol, Fotoodmładzanie żary, ra nails lakier hybrydowy

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, wynajem zestawów igłofiltrów, geodeta Chełmża, taśmy transportujące Primacon, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, tanie taxi ketrzyn, Primacon taśmy transportowe, przenośniki Primacon